Hemodializė Klaipėdoje.

Klaipėdoje 1998 metais buvo įsteigta viena pirmųjų privačių hemodializės įstaigų Lietuvoje. Per 20 metų darbuotojai įgijo neįkainojamą patirtį. Tiek gydytojai, tiek slaugytojos puikiai suvokia pacientų lūkesčius ir visada gali suteikti visokeriopą pagalbą, kuri apima ne tik procedūros atlikimą, bet ir patarimus kaip gyventi sergant tokia liga. Dabar Klaipėdoje veikia 15-os vietų hemodializės centras. Procedūros atliekamos moderniais Nikisso kompanijos dializės aparatais. Be to, yra įrengta moderni Gambro vandens paruošimo sistema. Visiems pacientams skiriami aukšto pralaidumo dializatoriai. Esant medicininiams parodymams, atliekamos hemodiafiltracijos procedūros. Pradėjome skirti naujos kartos dializatorius TERANOVA. Tai dializatoriai, su aukštesniu biosuderinamumu bei geresniu didelės masės molekulių pralaidumu. Mūsų centre siekiama ne tik suteikti itin kokybišką gydymą, bet ir užtikrinti visapusišką paciento komfortą, kad jis jaustųsi kaip namie. Pasirūpinama patogiu patekimu į kliniką, tinkamu procedūrų grafiku, taip pat, galvojama apie pacientų artimųjų slaugos krūvį ir jo palengvinimą. Kol įstaigoje atliekama kokybiška hemodializė naujausios kartos aparatais, pacientai gali žiūrėti televizijos laidas, klausyti muzikos, skaityti. Taip pat, gali valgyti karštus patiekalus, išgerti kavos, arbatos, bendrauti tarpusavyje. Mūsų centro pacientų patogumui sudarytos visos galimybės atlikti išsamius laboratorinius, instrumentinius tyrimus bei gauti kitų gydytojų-specialistų konsultacijas, reabilitacinį gydymą. Visos šios paslaugos yra teikiamos šalia esančioje „Nefridos“ klinikoje, kurioje mūsų pacientams šios paslaugos yra teikiamos nemokamai.

 

Hemodializė Tauragėje

Tauragėje pirma dializės įstaiga pradėjo dirbti 2000-aisiais metais. Džiugu, kad dabar tebedirba tos pačios slaugytojos ir kai kurie gydytojai. Šiais metais pastatytas pastatas buvo suprojektuotas ir pritaikytas hemodializės procedūroms atlikti. Sumontuota moderni Gambro kompanijos vandens paruošimo sistema. Hemodializės procedūros atliekamos Gambro dializės aparatais AK 200 Ultra S., naudojant aukšto pralaidumo dializatorius.

 

Hemodializė Palangoje

Palangoje hemodializės procedūrosz atliekamos nuo 2004 metų. Tuo metu šias paslaugas teikė UAB „Nefronas“. Didžioji dalis gydytojų ir slaugytojų tebedirba ir dabar. Palangoje visada yra galimybė atlikti hemodializės procedūras pacientams, kurie atvyksta čia sanatoriniam, reabilitaciniam gydymui ar tiesiog paatostogauti. Įstaigoje sumontuota moderni Gambro kompanijos vandens paruošimo sistema. Procedūros atliekamos Gambro dializės aparatais AK 98., naudojant aukšto pralaidumo dializatorius.

 

 

Kontaktai