Hemodiafiltracija.

Viena iš hemodializėje taikomų modernių technologijų – hemodiafiltracija. Jos metu per paciento kraujotaką papildomai prateka apie 30-40 l specialiai paruošto tirpalo. Šios procedūros metu ženkliai pagerinamas tam tikrų medžiagų išvalymas iš organizmo. Ši procedūra ženkliai pagerina pacientų gyvenimo kokybę, mažina susirgimų ir komplikacijų riziką.

 

Selektyvi hemodializė

Hemodializės procedūros metu per specialius filtrus yra valomas kraujas. Šiomis dienomis atsirado naujos kartos filtrai, kurie pasižymi didelio dydžio molekulių pašalinimu, taip pat, tam tikrų baltymų frakcijų pašalinimu. Tai užtikrina geresnį gydymo rezultatą. Šias technologijas taikome ir savo klinikoje.

 

Bioimpedansas

Mūsų hemodializės centruose gydomiems ligoniams yra kontroliuojamas paciento „sausas svoris“. Tam tikslui yra naudojamas InBody S 10 aparatas. Bioelektrinio impedanso analizė yra paprastas ir neinvazinis metodas, leidžiantis netiesiogiai įvertinti kūno sudėtį bei mitybos būklę.

 

Visi mūsų specialistai puikiai įvaldę naujas technologijas ir įgytas žinias profesionaliai pritaikomos kasdieninėje praktikoje.

 

Susisiekti